Maak hieronder kennis met ONS team!

 
  Ben Hiemstra
directeur 
aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag​

E-mail: directie@onsn.nl
  Marja van Roekel
onderbouwcoördinator, leerkracht groep 1a, 1b en 8
aanwezig: dinsdag, donderdag, vrijdagochtend
E-mail: marja.vanroekel@onsn.nl
  Margreet van Renselaar
bovenbouwcoördinator, leerkracht groep 6b
aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag
E-mail: 
margreet.vanrenselaar@onsn.nl
  Linda Geurts
Intern Begeleider (groep 1 t/m 4) 
aanwezig: dinsdag en donderdag
E-mail: linda.geurts@onsn.nl
  Anja de Graaf
Intern begeleider (groep 5 t/m 8), leerkracht groep 6b
aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

E-mail: anja.degraaf@onsn.nl
  Tonny Schönfeldt
remedial teacher
aanwezig: maandag, dinsdagmorgen, donderdag

E-mail: tonny.schonfeldt@onsn.nl
 
  Willeke Pieterse
administratief medewerker
aanwezig: maandagmorgen, dinsdag, donderdag

E-mail: willeke.pieterse@onsn.nl
  Klaas Cozijnsen
conciërge
aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

E-mail: klaas.cozijnsen@onsn.nl
 
  Henk Eggenkamp
conciërge
aanwezig: maandag
  Hilda Luigjes
leerkracht levelwerk 
aanwezig: dinsdag
E-mail: hilda.luigjes@onsn.nl
  Anke van Boeijen
leerkracht groep 1a
aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

E-mail: anke.vanboeijen@onsn.nl
  Nanda van Zoeren
leerkracht groep 1b
aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

E-mail: nanda.vanzoeren@onsn.nl
  Ellen van Ramshorst
leerkracht groep 2
aanwezig: donderdag, vrijdag
E-mail: ellen.vanramshorst@onsn.nl
  Daniëlle Koning
leerkracht groep 2
aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag

E-mail: danielle.koning@onsn.nl
  Rianne van der Horst
leerkracht groep 2/3
aanwezig: woensdag, donderdag, vrijdag

E-mail: rianne.vanderhorst@onsn.nl
  Linda Jonker
leerkracht groep 2/3
aanwezig: maandag, dinsdag

E-mail:  linda.jonker@onsn.nl
  Jeanette Speelman
leerkracht groep 3
aanwezig: maandag, dinsdag
E-mail: jeanette.speelman@onsn.nl
  Femmie Grift
leerkracht groep 3
aanwezig: woensdag, donderdag, vrijdagmorgen

E-mail: femmie.grift@onsn.nl 
  Joyce Kok
leerkracht groep 4a
aanwezig: maandag, dinsdag

E-mail:  joyce.kok@onsn.nl
  Ingeborg van Daalen
leerkracht groep 4a
aanwezig: woensdag, donderdag, vrijdag

E-mail:  ingeborg.vandaalen@onsn.nl
 
  Sanne van den Berg
leerkracht groep 4b
aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag

E-mail: sanne.vandenberg@onsn.nl 
  Henriët Blokhuis
leerkracht 4b
aanwezig: donderdag, vrijdag

E-mail: henriet.blokhuis@onsn.nl
    Eva Docter
lio-stagiaire groep 5a
aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag

E-mail: eva.docter.lio@onsn.nl 
     
  Irma Zwebe
leerkracht groep 5a
aanwezig: donderdag, vrijdag

E-mail: irma.zwebe@onsn.nl 
  Peddy Groenewoudt
leerkracht groep 5b
aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag

E-mail: peddy.groenewoudt@onsn.nl
     
  Esther van Meerveld
leerkracht groep 5b
aanwezig: donderdag, vrijdag

E-mail: esther.vanmeerveld@onsn.nl
  Arie Hoogvliet
leerkracht groep 6a en 7b
aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

E-mail: arie.hoogvliet@onsn.nl
  Amber Dijkstra
lio-stagiaire groep 6a
aanwezig: maandag, dinsdag

E-mail: amber.dijkstra.lio@onsn.nl
  Elske den Uijl
leerkracht groep 7a
aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag (om de week)

E-mail: elske.denuijl@onsn.nl
  Marleen Voogt
leerkracht groep 7a
aanwezig: woensdag (om de week), donderdag, vrijdag

E-mail: marleen.voogt@onsn.nl
  Peter Mulderij
leerkracht groep 7b
aanwezig: maandag, woensdag, donderdag, vrijdag

E-mail: peter.mulderij@onsn.nl
  Marion Kruitbosch
leerkracht unit 8
aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

E-mail: marion.kruitbosch@onsn.nl
  Robert van de Ven
leerkracht unit 8 & ICT-coördinator
aanwezig: maandag, woensdag (om de week), vrijdag

E-mail: robert.vandeven@onsn.nl
  Minou Koppies
leerkracht unit 8
aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag

E-mail: minou.koppies@onsn.nl







 
Oranje-Nassauschool | Eijkmanplantsoen 3 | 3861 CW NIJKERK | T (033) 245 17 08 | E info@onsn.nl | sitemap